Späť

TRENDY kvetinový vzor

Pridané: 2.7.2019 12:15:36 Počet zobrazení: 200

02 Júl 2019

Leto so sebou prináša veselé farby a obľúbený kvetinový vzor, ktorý je v móde už niekoľko rokov. Aj v našom eshope môžete nájsť niekoľko modelov s kvetovanou potlačou. Ide o modely, ktoré sú vyrobené z kvalitných a vzdušných materiálov, ktoré určite oceníte počas horúcich letných dní.

Dámske šaty

Letné šaty

Počas leta sú vhodnou voľbou letné šaty s kvetinovým vzorom. Ide o kúsok v našom šatníku, ktorý využijeme počas horúcich letných dní, na prechádzky a na dovolenku. Kvetované šaty ľahko skombinujeme s jednofarebnou kabelkou a s jednoduchými letnými sandálmi.

Dámske šaty na leto

Lacné šaty

Medzi TOP letnú novinku jednoznačne patrí dámsky set, ktorý pozostáva z blúzky a sukne s kvetinovým motívom. Krásny letný set, ktorý tvorí krátka blúzka s odhalenými ramenami a sukňa s volánmi. Ide o dokonalý dovolenkový outfit, ktorý je v našom eshope dostupný vo viacerých farebných prevedeniach.

Dámske oblečenie

Lacné dámske oblečenie

Lacné dámske oblečenie

K obľúbenej sukni alebo k letným nohaviciam si môžeme vybrať blúzku s kvetinovým vzorom. Letné dámske blúzky sa vyznačujú vzdušnosťou a eleganciou.

Dámske oblečenie

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.