Späť

Prúžky sú IN

Pridané: 29.3.2019 09:44:06 Počet zobrazení: 278

29 Marec 2019

Pásiky, prúžky...nesmrteľný trend, ktorý sa každoročne vracia. Aj v našom eshope môžeme nájsť niekoľko takýchto modelov. Sú to napríklad prúžkované dámske šaty alebo dámska obuv s pásikmi. Hodia sa takmer na každú príležitosť. Sú vhodnou voľbou do práce, na večierok alebo na voľný čas.

Lacné dámske šaty

Oblečenie s vodorovnými prúžkami opticky zoštíhli dámsku postavu a predĺži nohy. Horizontálne prúžky mierne rozširujú postavu a sú vhodné pre dámy so štíhlejšou postavou.

Lacná dámska obuv - Dámske topánky

Elegantne pôsobí kombinácia základnych farieb, ako sú čierna a biela. V prechodnom období oceníme pruhované šaty, ktoré si môžeme vybrať v rôznych farebných kombináciách. K letu a k dovolenkám jednoznačne patrí námornícky štýl. Je to kombinácia bielej, tmavomodrej a červenej farby. Odvážnejšie dámy si možu vybrať prúžkovaný kúsok vo výrazných neónových farbách, ktoré sú tiež hitom tejto sezóny.

Elegantné dámske šaty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.