Späť

Pekné a pohodlné dámske súpravy

Pridané: 8.4.2020 08:31:42 Počet zobrazení: 544

08 Apríl 2020

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá momentálne nastala, trávime oveľa viac času v domácom prostredí. Preto je pre nás dôležité, aby sme sa v oblečení, ktoré doma nosíme, cítili príjemne a pohodlne. Vhodnou voľbou je vybrať si dámsku súpravu, v ktorej sa budeme cítiť nielen pohodlne, ale aj pekne a štýlovo. V našej ponuke nájdete teplákové súpravy, v ktorých sa Vám bude príjemne oddychovať a zároveň v nich môžete vykonávať práce a povinnosti okolo Vašej domácnosti.

Športovú súpravu tvorí väčšinou mikina a teplákové nohavice. Alebo je to tričko s dlhým rukávom a dámske nohavice. Vybrať si môžete jednofarebnú súpravu, viacfarebnú, s potlačou, s pruhmi alebo s pásikmi. Dámske súpravy v našom eshope sú vyrábané z príjemného, kvalitného a elastického materiálu, ktorý pozostáva hlavne z bavlny.

Radi by sme Vám predstavili tie modely, ktoré si u nás vyberáte najčastejšie. Dámska súprava s farebnými pruhmi. Mikina je viacfarebná a má aj kapucňu. Jednofarebné teplákové nohavice majú šnúrku v páse a vrecká.

Dámska súprava

Obľúbeným modelom je dámska súprava, ktorá je zdobená leopardím motívom. Tričko má výstrih v tvare V a nohavice sú užšieho strihu. Ide o štýlový kúsok, v ktorom sa budete cítiť príťažlivo.

Dámska súprava

Trendy dámska súprava, ktorá pozostáva z krátkej mikiny a teplákových nohavíc. Mikina má aj kapucňu a nohavice sú užšieho strihu. Túto kombináciu ocenia hlavne dievčatá a mladšie dámy.

Tepláková súprava

Štýlová dámska súprava, ktorá je zdobená zipsami. Vrchnú čásť tvorí tričko s dlhým rukávom. Nohavice majú v páse šnúrku a dve vrecká.

Tepláková súprava dámska

Ako poslednú by sme Vám radi predstavili teplákovú súpravu s nápismi. Mikina má dlhší rukáv a odhalené ramená. Nohavice majú vrecká a šnúrku v páse.

Športová súprava dámska

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.