Späť

Dámske bundy - zima nás už neprekvapí :-)

Pridané: 21.10.2020 10:46:12 Počet zobrazení: 16

21 Október 2020

Neodmysliteľnou súčasťou zimného obdobia je kvalitná a pekná dámska bunda, ktorá Vás ochráni pred zimou a chladom. Zimné bundy v našej ponuke sú vyrábané z kvalitného, teplého a hrejivého materiálu. Zároveň tieto bundy majú vrecká, kapucňu a odnímateľnú kožušinu. Sú dostupné v rôznych veľkostiach.

Dámsky kabát

Ako prvú by sme Vám radi predstavili dlhú dámsku bundu so zapínaním na zips. Je dostupná v 3 rôznych farbách – v bordovej, v čiernej a v tmavomodrej farbe. Bunda má dve vrecká a kapucňu s odnímateľnou kožušinou. Je vhodná do zimného obdobia k elegantným, ale aj k športovým outfitom. Môžete si ju vziať k vysokým čižmám, k dámsky workerom alebo k obuvi, ktorá ma nízky opätok. V tejto bunde sa budete cítiť pohodlne, moderne a trendovo.

Dámsky kabát na zimu

Dámske zimné bundy


Druhá zimná bunda je kratšia a je vyrobená z lesklého materiálu. Je dostupná v dvoch farbách – v čiernej a v červenej. Krátka dámska bunda, ktorá má dve vrecká a kapucňu s odnímateľnou kožušinou. Je vhodná do chladného obdobia, hodí sa k rôznym štýlovým a k športovým outfitom. Ide o moderný kúsok, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a zároveň štýlovo. Táto lesklá bunda skvelo vynikne v kombinácii s dámskymi workermi na nízkom opätku.

Krátky dámsky kabát

Dámske kabáty zimné

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.