Späť

Štýlové a pohodlné dámske workery

Pridané: 19.11.2019 10:01:39 Počet zobrazení: 151

19 November 2019

Dámske workery patria medzi pohodlnú dámsku obuv, ktorá je vhodná do akéhokoľvek počasia. Oceníme ich hlavne počas jesenného obdobia, kedy ochránia naše nohy pred zimou, snehom a dažďom. V súčasnosti patria dámske workery medzi trendy dámsku obuv. Hodia sa k obľúbeným nohaviam, k rifliam a k legínam. Dámske workery s vystuženou pätou a so zateplením nám zaisťujú maximálne pohodlie.

Dámske workery na zimu

Členkové čižmy na zimu

Aj v našom internetovom obchode nájdete dámske workery v rôznych farbách. Medzi obľúbené patria neutrálne farby, ako sú čierna, sivá, béžová a hnedá. Tieto farby ľahko skombinujeme k nášmu outfitu. Jednofarebný outfit oživia dámske workery v ružovej alebo v červenej farbe. Zároveň u nás nájdete aj štýlové workery, ktoré sú zdobené kožušinou, zipsami, prackami a kamienkami.

Dámske čižmy na zimu

Kotníkové čižmy na zimu

Ak túžite počas jesenných dní po pohodlí, tak jednoznačne stavte na dámske workery, ktoré Vás zahrejú a budete sa v nich cítiť štýlovo.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.