Späť

Elegantné dámske šľapky

Pridané: 20.5.2020 08:57:28 Počet zobrazení: 166

20 Máj 2020

Dámske šľapky patria medzi obľúbenú dámsku obuv hlavne počas letného obdobia. Sú vhodné na pláž, na dovolenku alebo do mesta. V chladnejšom období ich nosíme predovšetkým doma. Niektoré modely sú však vhodné aj do práce alebo do kancelárie.

Letné šľapky

Šľapky na leto

V našej ponuke nájdete mnoho skvelých kúskov, do ktorých sa zamilujete už na prvý pohľad. Medzi obľúbené modely patria šľapky s mašľou, ktoré pôsobia nielen romaticky, ale aj elegantne. Pre dámy, ktoré majú rady pohodlie sú vhodné dámske šľapky na nízkej korkovej alebo gumenej podrážke. Zároveň si z našej ponuky môžete vybrať šľapky na vysokej podrážke alebo platforme. Tieto modely Vám dodajú zopár centimetrov navyše a opticky predĺžia Vaše nohy. Aj napriek podpätku alebo vysokej platforme sú veľmi pohodlné.
Medzi jedinečné modely patria šľapky zdobené rôznymi aplikáciami, kamienkami alebo perlami. Dokonca v našej ponuke nájdete aj dámske šľapky zdobené mušľami.
Medzi obľúbené modely patria aj kožušinové šľapky, s ktorými počas letného obdobia vytvoríte štýlový a módny outfit.

Letné šľapky dámske

Letné šľapky

Dámske šľapky sú obľúbené aj preto, že sa jednoducho a rýchlo obúvajú. Môžete ich nosiť k šatám, nohaviciam alebo k sukni.

Šľapky s kožušinou

Dámske šľapky

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.