Späť

Ako nosiť neónové farby

Pridané: 26.2.2019 10:59:01 Počet zobrazení: 790

26 Február 2019

Pravdepodobne ste si už všimli, že v poslednom čase príbúdajú do nášho eshopu nové kúsky dámskeho oblečenia vo výrazných neónových farbách - dámske šaty, tričká a súpravy.

Dámska blúzka

Neónové farby nám symbolizujú radosť a zábavu, preto si ich obliekame hlavne v teplom letnom období. Sú to výrazné farby, ktoré jednoznačne upútajú pozornosť nášho okolia, preto sú vhodné pre odvážnejšie dámy. Zároveň ich odporúčame pre dámy so štíhlou postavou. Tieto farby je vhodné kombinovať s neutrálnymi farbami, akú sú čierna, biela alebo hnedá. Kombináciu dvoch neónových farieb v jednom outfite, odporúčame len pre naozaj odvážne dámy.

Dámske šaty s dlhým rukávom

Ak by si rada začala nosiť neónové farby, len nevieš ako na to, odporúčame ti zvoliť si len jeden kúsok zo svojho outfitu v neónovej farbe. Alebo si môžeš zvoliť doplnok (kabelku, opasok) v týchto výrazných farbách. Okrem doplnkou je vhodnou voľbou potlač alebo nápis na oblečení v neónových farbách. Tieto kúsky oblečenia si vyberáme hlavne na rôzne oslavy, párty alebo do mesta. Oblečenie v neónových farbách nie je vhodnou voľbou do práce.

Športová dámska súprava

Tak ako ste na tom vy? Trúfate si na neónové farby?

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.