Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

21.07.2021

💜💜💜 Levanduľová farba 💜💜💜

V našom dnešnom článku sa zameriame na výnimočnú fialovú farbu, ktorú buď milujete alebo k nej nemáte vytvorený absolútne žiaden vzťah. Jednoducho si neviete predstaviť, že by ste mali túto farbu na sebe alebo by ste mali nosiť oblečenie v týchto odtieňoch.

Dámske šaty na leto - Dámske šaty výpredaj

Vedeli ste, že bledý odtieň fialovej predstavuje obetavosť a lásku? Ak si vyberiete skôr tmavšie odtiene fialovej, symbolizuje to mágiu, mystiku a duchovnú oblasť života.

Elegantné dámske šľapky - Dámske šľapky výpredaj

Túto farbu obľubujú hlavne osoby, ktoré majú citlivejšiu povahu so zameraním na kreativitu. Čiže ak patríte medzi ženy, ktoré neustále niečo rady tvoria a vymýšľajú, táto farba Vám môže pomôcť rozvíjať Vašu fantáziu a kreativitu. Ide o farbu, ktorá svojím silným vyžarovaním podporuje tvorivosť.

Dámsky top na ramienka - Dámsky elegantný top

Ak patríte medzi módne maniačky a milujete túto farbu, určite Vám nerobí problém vybrať si fialové kúsky oblečenia a nosiť ich. Prinášame Vám niekoľko inšpirácií na dámske oblečenie, ktoré nájdete v našom internetovom obchode. Menej odvážne dámy môžu na začiatok zvoliť len doplnok alebo kabelku vo fialovej farbe. Alebo si môžete zvoliť šperk s ametystom, ktorý patrí medzi najúčinnejšie a najsilnejšie kamene s pozitívnym vplyvom na psychickú stránku života. Oslobodzuje Vašu myseľ od starostí, negatívnych myšlienok, pomáha stanoviť si ciele a zároveň podporuje motiváciu. Jednoducho premieňa negatívne postoje a myšlienky na pozitívne, čo si myslím, že v dnešnej dobe ocenia viacerí z nás.   

Dámske šaty na oslavu - Dámske šaty na leto

Fialová je aj farbou mnohých kvetov a rastlín. Medzi najznámejšie patrí voňavá bylinka - levanduľa, ktorá má mnoho pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Známe sú predovšetkým upokojujúce účinky, pozitívne však vplýva na naše trávenie a využíva sa aj pri rôznych kožných problémoch. Je možné si z nej pripraviť čaj, vyrobiť med, olej alebo ju môžeme využiť na výrobu rôznych dekorácií.  

Dámske svetre s kapucňou - Dámske svetre a mikiny

Veríme, že sa nám podarilo priblížiť Vám pozitíva fialovej farby a poskytnúť niekoľko inšpirácií.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi