Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

13.09.2021

🌳🍂🍂🍁Jesenné farby 🍁🍂🍂🌳

Jeseň je krásnym obdobím, ktoré sa vyznačuje pestrými farbami a čarovnými prechádzkami v prírode. Pre toto obdobie je typická vôňa jesene, ktorá nám pripomína koniec leta a začiatok zimného obdobia. Ráno je počasie už chladnejšie, sem-tam nás prekvapí aj daždivé počasie. Zo skrine postupne vyťahujeme teplejšie oblečenie. Volíme si pletené kardigány, športové mikiny a dámske svetre. Medzi obuv, ktorú oceníme v tomto období patria jednoznačne dámske workery. Sú vhodné na bežné nosenie, na prechádzky do prírody a do lesa. Zároveň si obúvame dámske tenisky a členkové čižmy. Medzi typické jesenné farby patrí červená, žltá, hnedá, oranžová a zelená.

Žltá patrí medzi výraznejšie farby, ktoré oživia každý jeden outfit. Zlepšuje náladu, prináša radosť a optimizmus, čo môže pozitívne vplývať aj na náš pracovný výkon a kreativitu. Je to farba, ktorú obľubujú cieľavedomé a sebavedomé osoby.

Elegantný dámsky pulóver - Dámsky elegantný sveterDamsky predlzeny sveter - Pletený kardigan dlhý

Červená je výrazná farba, ktorá ľahko upúta pozornosť okolia. Symbolizuje nám ženskosť a eleganciu. Žena, ktorá si zvolí oblečenie v červenej farbe, bude pôsobiť výrazným a sebavedomým dojmom. Ide o silnú farbu, ktorá sa spája s energiou a emóciami. Zaujímavým faktom je, že červená pôsobí aj proti únave a depresii, pretože nás podnecuje k pozitívnejšiemu pohľadu na život.

Damsky kardigan s kapucnou - Damsky mikinovy kardigan Damska predlzena tunika - Damska predlzena mikina

Oranžová vzniká kombináciou červenej a žltej, preto patrí medzi výrazné a dynamické farby, ktoré nám dodávajú energiu.  Zároveň podporuje chuť do života a optimizmus. Oblečenie v oranžovej farbe si volia osoby, ktoré sú odvážne a cieľavedomé.   

Dlhy pleteny kardigan - Dámske pletené svetre Dámsky elegantný sveter - Dámske elegantné svetre

Zelená je farbou prírody a lesa. Už po kratšej prechádzke v prírode, môžeme pociťovať jej pozitívne účinky na našu psychiku a zdravie. Pôsobí na nás upokojujúco a podporuje duševnú rovnováhu. Obľubujú ju osoby, ktoré sú samostatné a kreatívne.  

Pleteny kardigan s kapucnou - Dámsky teplý sveter Pletené šaty dámske - Pletené dlhé šaty

Hnedá patrí medzi tie farby, ktoré buď milujete alebo ju považujete za nudnú a ničím vás nevie osloviť. Ide o prírodnú farbu, ktorá podporuje rozum, myslenie a vyrovnanosť. Hnedá patrí medzi menej výrazné farby a jej výhodou je, že sa ľahko kombinuje s inými farbami.

Dámsky hrubý pletený sveter - Pletené svetre dámskeDlhý pletený kardigan - Dlhý sveter kardigan

Ktorá je vaša obľúbená jesenná farba?🥰🍁

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi